• Bize Ulaşın 0850 885 02 92
  • 7/24 İletişim 0543 611 14 33
  • TALEP FORMU

Parça Eşya Taşımacılığı

Günlük ve haftalık olarak Türkiye genelinde şehir içi, şehirlerarası gerçekleştirmiş olduğumuz taşımacılık hizmetlerinde ev türünde bulunan eşyalarınızı ekonomik fiyatlar dahilinde kusursuz olarak taşımacılığını sağlamaktayız. Bu hizmetimiz diğer sunmuş olduğumuz hizmetlere göre oldukça kolay ve risk barındırmayan bir hizmet alanıdır.


Parça eşya taşımacılığı hizmetlerine karar vermeden önce ilk olarak eşyalarınızın tespiti için sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Eşyalarınızın miktarı ve türü görüldükten sonra eşyalarınız için yeterli olan ambalajlama malzemelerini, çalışacak personel sayısı ve müşterimiz ile anlaşma olması halinde nakliye sözleşmesi yapılır.


Parça eşya taşımacılığına hangi grup eşyalar dahil edilebilir. Bekar eşyası, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası, birkaç parça koltuk, elektronik eşyalar vb. eşyalardır. Taşınma tarihinizde ilk olarak eşyalarınız birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanarak paketlenmesi yapılır.


Genel olarak kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında kraft kağıt, havalı naylon, streç, köpüklü karton koli vb. ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Paketleme aşamaları kusursuz olarak sağlandıktan sonra eşyalarınız aracımıza yüklenir ve talep etmiş olduğunuz adrese götürülmek üzere yola çıkar.


Parça eşya taşımacılık araçlarımız son model olmakla beraber alanında tecrübe sahibi personel kadromuz ile eşyalarınız kusursuz nitelikte taşınır. Kamyonumuzun iç aksamı mobilya ahşap malzemelerden oluşmaktadır. Böylelikle eşyanızın yere düşmesi gibi olumsuz bir durumda zarar görmeyecektir. Kamyonumuzun dış aksamı ise kapalı çelik kasa üretime sahip araçtır. Bu araçlarla taşınan eşyalar kesinlikle zarar görmeyeceğini belirtmeden geçemeyiz.


Eşyanın ulaştığı yerde elemanlarımız tarafından yüklenen eşyaların boşaltma işlemi yapılır. Müşterimiz eşyasını kontrol eder ve teslim alır. Sizlerde parça ev, ofis türünde bulunan eşyalarınızı Şehir Ustası Nakliyat güvencesi altında sigortalı, ambalajlı olarak şehir içi, şehirlerarası hesaplı fiyatlar ile eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.


05436111433