• Bize Ulaşın 0850 885 02 92
  • 7/24 İletişim 0543 611 14 33
  • TALEP FORMU

Kurumsal Taşımacılık

Şehir Ustası Nakliyat olarak her geçen gün nakliye alanında başarılı çalışmalara imzamızı atmaktayız. Kurumsal kimliğe ve marka değerine her zaman öncelik veren firmamız bireysel ve kurumsal olarak müşterilerimize profesyonel düzeyde eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.


Kurumsallık kavramını son derece önemseyen ve müşterilerimize ev, iş yeri, ofis vb. ortamlarda son model eşya taşıma araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye geneline eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Kullanmış olduğumuz profesyonel taşıma ekipmanları, alanında uzman personellerimiz ve son sistem nakliye araçlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.


Kurumsal taşımacılık hizmetleri bünyesinde yapılan çalışmaların öncesinde ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyor daha sonrasında ise size uygun bir çalışma programı hazırlayarak belirtmiş olduğunuz tarihlerde eşyalarınızın taşımacılığını sağlıyoruz.


Taşınma aşamasında tüm ekipmanların eleman tarafından özenli bir şekilde kurulması, eşyaların birinci sınıf kraft kağıt, havalı naylon, streç, kraft kağıt, battaniye, köpüklü karton koli vb. maddeler ile paketlenmesi, paketlenen eşyaların elemanlarımız tarafından araca yüklenmesi, eşyanın gideceği yerde boşaltılması ve personellerimiz tarafından istenilen yerlere kurumları gibi tüm hizmetlerimiz anahtar teslim dahilinde sağlanmaktadır.


Sunmuş olduğumuz hizmetlerde memnun olan müşterilerimize referanslar sayfamıza bakabilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ülkemizin en büyük kurumsal şirketleri taşımacılık işlerinde bizleri tercih ettiğini görebileceğinizi belirtmek isteriz. Kurumsal eşya taşımacılığı hizmetlerinde müşterilerimize profesyonel düzeyde hizmet sağlayabilmek için kalite standartlarımız dahilinde hareket ederek tüm taşımacılık evraklarımız ile müşterilerimize hizmetler sağlamaktayız.


Şehir Ustası Nakliyat olarak kurumsal eşya taşımacılığı hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebileceğinizi belirtmek isteriz.


05436111433