• Bize Ulaşın 0850 885 02 92
  • 7/24 İletişim 0543 611 14 33
  • TALEP FORMU

Fabrika Taşımacılığı

Kurumsal nakliyenin önemini biliyor sektörde kusursuz olarak eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. Şehir Ustası Nakliyat sektörde 20 yılı aşan deneyim ve tecrübelerden yararlanarak doğru ekipman ve malzemelerin kullanımı ile güvenilir olarak fabrika taşımacılığı alanında sizlere çözümler üretmeye devam ediyoruz.


Deneyimli ve eğitimli personel kadromuz ile fabrika içinde bulunan her türlü ağır bazda ekipmanları, mobilya eşyaları yani kısacası aklınıza ne tür eşya geliyor ise profesyonel biçimde eşyalarınızı en iyi şekilde nakliyesini sağlıyoruz. Fabrika içerisinde bulunan ekipmanların kusursuzca paketlenmesi, forklift araçları ile kamyonlarımıza yüklenmesi ve istediğiniz adrese götürülmesi gibi anahtar teslim hizmet sağlamaktayız.


Şehir Ustası Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika nakliyesi hizmeti sağlamaktadır. Firmamızın sizlere sunacağımız hizmet aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde gerçekleştirilecektir.


* Fabrikada bulunan tüm makine ekipmanları birinci sınıf malzemelerle paketlenir.


* Ofis içerisinde bulunan mobilyalar ambalajı, sigortası yapılır ve taşınır.


* Elektronik eşyalar ambalajlama malzemeleri sarılarak paketlenir.


* Ağır yükler forklift ile araca yüklenir.


* Tüm eşyalar araçlarımıza yüklenir ve talep etmiş olduğunuz yeni adrese götürülmek üzere yola çıkar.


* Eşyalarınızın ulaştığı yeni yerde personellerimiz tarafından istenilen yerlere eşyalarınız yerleştirilir.


Yukarıda belirtmiş olduğumuz hususlar Şehir Ustası Nakliyat güvencesi altında profesyonel ekipmanlar ve personel kadromuzla gerçekleştirileceğini belirtmek isteriz. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümleri ithal ambalajlama malzemeleriyle ambalajı yapılarak taşınır. Diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.


05436111433